REKLAMA

Gotowy biznes w Bieszczadach - sklep spożywczy

Data dodania: 2020-02-14 11:41:02
#ID: 12380

Gotowy biznes w Bieszczadach - sklep spożywczySprzedam dobrze prosperujący sklep w sercu Bieszczad, wraz z całym wyposażeniem i bazą dostawców. Sklep mieści się w turystycznej miejscowości, przy skrzyżowaniu z drogą powiatową. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabytkowa cerkiew oraz wejście na szlak. Miejscowość posiada sporą bazę noclegową. Jest to jedyny sklep we wsi, a także w okolicy. Brak jakichkolwiek placówek gastronomicznych w okolicy. Plan miejscowy pozwala na otwarcie baru lub postawienie przyczepy gastronomicznej.

Wyposażenie sklepu:

- lada chłodnicza na nabiał i wędliny

- ekonomiczna duża witryna chłodnicza, prywatna, więc można w niej wstawić co się chce (szerokość 190cm)

- regały sklepowe

- 2 zamrażarki firmy Koral

- 2 wagi

- szuflada na pieniądze

- komputer wraz z oprogramowaniem do kasy fiskalnej

- 2 czytniki kodów

- 3 lodówki na zapleczu

- klimatyzacja z funkcją grzania i chłodzenia

- monitoring z nagrywaniem (4 kamery)

- alarm na kartę sim i czujki

- 2 parasole firmy Koral

Do sklepu przynależy wyasfaltowany parking na 5 aut, blaszany garaż (do przechowywania drewna, skrzynek po piwie itp), obszerna wiata z ławami oraz 6 kompletów stołów z ławami, a także stojak na rowery. Lokal posiada szambo bezodpływowe oraz wodę z własnej studni. W budynku znajduje się hydrofor i elektryczna terma. Ogrzewanie piecem na drewno, ciepło rozprowadzane do kaloryferów w sklepie i magazynie. Na zapleczu znajduje się łazienka dla personelu (toaleta i umywalka). Budynek jest podłączony do światłowodu więc można zainstalować terminal płatniczy.

Poza wyposażeniem oferuję przejęcie całej siatki dostawców. Pozyskałem pożądanych dostawców wyrobów regionalnych, świetnie sprzedających się w sezonie turystycznym (m.in. piwa Ursa Maior, Biesczadowe, Duch Sanu, lokalna wódka z Podkarpackiej Destylarni Okowity, lokalna masarnia, przetwory i miody z Podkarpackich smaków).

Sklep jest gotowy do prowadzenia biznesu, nie wymaga dodatkowych nakładów inwestycyjnych. Chętnie pomogę we wdrożeniu się w biznes.

Więcej informacji udzielę telefonicznie, nr: 694507739 lub 600810137


Cena: 215000zł

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Biura i Lokale
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Biura i Lokale


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie