Specjalista ds. kalkulacji (branża metalowa)

Data dodania: 2019-08-14 10:40:10
#ID: 7284

Dla naszego klienta, z branży metalowo - maszynowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji technicznej otrzymanej od działu handlowego

  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania dokumentacji

  • Wycena operacji technologicznych, czasu oraz materiałów potrzebnych do produkcji

  • Bezpośrednia współpraca z działem handlowym, przekazanie kalkulacji w celu stworzenia oferty handlowej

  • Poprojektowa analiza rentowności

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia

  • Pracę od poniedziałku do piątku – 6:00 -14:00

  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Realny wpływ na rozwój oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analizy rysunku technicznego

  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa i procesów technologicznych

  • Umiejętność pracy na celach i według harmonogramu

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl