Kierownik robót montażowych

Data dodania: 2019-08-14 10:43:08
#ID: 7288

Nasz klient to firma
specjalizująca się w produkcji okien i drzwi. Obecnie poszukuje kandydata na
stanowisko:

Kierownika robót
montażowych

Miejsce
pracy: Rzeszów -
Praca
stacjonarna + Delegacje związane ze sprawdzaniem obiektów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją prac
    montażowych stolarki okiennej prowadzonych na projektach firmy

  • Koordynowanie ekip monterskich zarówno własnych
    jak i zakontraktowanych podwykonawców

  • Sporządzanie harmonogramów realizacji i kontrola
    terminowości ich wykonania

  • Przygotowywanie dokumentów (umowy, przedmiary,
    obmiary, protokoły), dokumentacji powykonawczej

  • Pozyskiwanie oraz negocjacja warunków z podwykonawcami

Niezbędne
umiejętności i kwalifikacje:

Uprawnienia
budowlane bez ograniczeń - warunek konieczny

Doświadczenie w
pracy na stanowisku Kierownika robót / Kierownika budowy

Dyspozycyjność i
gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowy atut:

realizacji projektów montażowych z branży stolarki okiennej

Warunki pracy:

  •  Zatrudnienie
    na podstawie umowy o pracę

  •  Dwuczynnikowe wynagrodzenie: Podstawa:
    min. 6000 zł netto + Premia

  • Pracę od
    poniedziałku do piątku – 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00

  • Ubezpieczenie
    grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

Stabilne
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl