REKLAMA

SONDAŻ: Co piąty młody Polak popiera Bosaka?

Krzysztof Bosak cieszy się coraz większym poparciem wśród młodych – wynika z sondażu IPSOS. Na kandydata Konfederacji chce zagłosować prawie 20% wyborców pomiędzy 18, a 29 rokiem życia.

Kandydat skomentował swoje notowania wśród młodych. Nie powinny być one zaskakujące, gdyż Konfederacja zawsze cieszyła się sporym poparciem wśród młodych.

– Młodzi Polacy są solą w oku starych politycznych elit. Nie dają się nabrać na reklamę w telewizji, obietnicę wszelkich „plusów” bez późniejszych minusów, nie wystarczy pokrzyczeć o faszyzmie, by ich przerazić. Więcej czytają, sprawdzają informacje, interesują się historią, ekonomią, kształcą się korzystając z wiedzy całego świata. To widać i dzięki temu jesteśmy przyszłością. Dziękuję za Wasze
poparcie i zaufanie. Naprzód Polsko! – napisał Krzysztof Bosak.

Kandydat nie zwalnia tempa kampanii wyborczej. W Warszawie poruszał kwestię debaty prezydenckiej i udzielał wielu wywiadów.

Wieczorem sztab wyborczy kandydata zaprezentował plan dalszej trasy Krzysztofa Bosaka.

Wiceprzewodniczący koła Konfederacji w najbliższą sobotę weźmie udział w największym wiecu wyborczym, który odbędzie się w Warszawie. Początek od godziny 12:00 w parku Rydza-Śmigłego.

Już w niedzielę Bosak po raz drugi w tej kampanii wyborczej odwiedzi Radom, gdzie złoży wieniec pod pomnikiem radomskiego czerwca ’76 w związku z nadchodzącą rocznicą radomskich zamieszek, a następnie spotka się z mieszkańcami regionu.

W przyszłym tygodniu kandydat uda się na spotkania z mieszkańcami województwa warmińsko- mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Będzie między innymi w Iławie, Olsztynie i Bydgoszczy.

Wybory już 28 czerwca. Według prognoz politologa Marcina Palade Krzysztof Bosak może liczyć na ponad półtorej miliona głosów wyborców. Kandydat nie zamierza zwalniać tempa.

19-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.