Huta Szkła w Jaśle zatrudni Elektromechanika

Data dodania: 2024-06-20 13:12:58
#ID: 52336

Oferta pracy: Elektromechanik
Zakres obowiązków:
Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej zasilania maszyn i oświetlenia
Montaż nowych obwodów elektrycznych
Uczestnictwo w przeglądach naprawie maszyn
Diagnostyka maszyn produkcyjnych
Usuwanie awarii usterek
Praca w systemie zmianowym
Wymagania:
Uprawnienia SEP
Mile widziane wykształcenie elektryczne
Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania schematów
Zaangażowanie
Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pełną wyzwań pracę, możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
Benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@jaslo-glass.pl
Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 532-795-633
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego przez Huta Szkła w Jaśle S.A. z siedzibą w Jaśle zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl