Piekarnia SANREJ zatrudni MAGAZYNIERA(Od 23:00-07:00)

Data dodania: 2024-09-23 09:38:36
#ID: 54223

Piekarnia SANREJ w Sanoku zatrudni pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER(od 23:00- 07:00)

Główne obowiązki:

• współpraca z piekarzami i kierowcami,

• sprawdzanie zgodności przygotowanych zamówień,

• sprawdzanie stanów magazynowych,

• wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę

• przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy.

• brak wymaganego doświadczenia na podobnych stanowisku - możliwość przyuczenia.

Oczekujemy:

• Umiejętności pracy w zespole.

• Punktualności i dokładności

• Dyspozycyjności i gotowości do pracy

• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr 13 46 41 886 lub wysłać cv na e-mail: biuro@sanrej.pl

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl