Praca w CERN Europejska Organizacja Badań Jądrowych przy elektryce

Data dodania: 2024-09-25 11:41:39
#ID: 54258

Poszukujemy pracowników zarówno bez doświadczenia jak i z doświadczeniem do wsparcia ekip elektrycznych.

Miejsce Pracy: Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN (okolice Genewy)

Praca w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku 40 h/tydzień)

Wymagania:

- Chęci do pracy, szkolenie przeprowadzamy na miejscu :)

Obowiązki:

- Prace pomocnicze związane z instalacją nowych sieci elektrycznych

- Prace pomocnicze związane z usuwaniem kabli elektrycznych

Oferujemy:

- 50 zł netto (na rękę) za każdą przepracowaną godzinę (ok. 8500 zł - 9000 zł netto miesięcznie dla osób bez doświadczenia), wynagrodzenie dla doświadczonych elektryków do negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia

- Ewentualne nadgodziny dodatkowo płatne

- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- Transport na miejscu oraz przejazdy z/do Polski opłacone przez pracodawcę

- Praca na okres od 04.11.2024 do 31.01.2025 (z przerwą świąteczna, koszt transportu pokrywa firma)

- Pokrycie w całości kosztu wymaganych szkoleń przez firmę

- Dla wybranych osób możliwość podjęcia pracy na stałe, również na innych projektach realizowanych przez firmę, gdzie wynagrodzenie w zależności od umiejętności i zaangażowania wynosi od 10 000 do 15 000 zł netto (na rękę) miesięcznie.

NIE JESTEŚMY AGENCJĄ PRACY. Niczego nie potrącamy, niczego nie odliczamy, zawsze płacimy w terminie. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, opiekujemy się pracownikiem od początku, wprowadzamy, szkolimy, pomagamy. Jesteśmy na miejscu, pracujemy razem a w razie potrzeby rozwiązujemy problemy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 794 973 480

Cena: 9000zł

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl