Specjalista ds. handlu

Data dodania: 2024-09-27 11:47:24
#ID: 54312

Firma Ciarko Sp. z o.o. Sp.K., największy polski oraz jeden z największych w Europie producent szerokiej gamy okapów kuchennych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. HANDLU

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres: pełny etat

Tryb: praca stacjonarna (+ sporadycznie wyjazdy służbowe, w tym zagranicę)

Miejsce wykonywania stosunku pracy: Sanok

Zakres obowiązków:

utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z bieżącymi klientami zagranicznymi,

poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych w oparciu o ustaloną strategię Firmy,

przygotowywanie ofert handlowych,

przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej do transakcji z powierzonymi Klientami,

śledzenie wyników sprzedaży oraz raportowanie postępów,

współpraca przy planowaniu polityki handlowej firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych,

doświadczenie w obszarze handlu B2B (mile widziane),

wykształcenia wyższego (min. średnie),

prawa jazdy kategorii B oraz gotowości do podróży służbowych,

umiejętności organizacji  pracy własnej, realizacji celów i myślenia projektowego,

umiejętności pracy w środowisku MS Office,

umiejętności pracy w zespole,

wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

stabilną pracę w doświadczonym zespole sprzedażowym,

wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wyników (podstawa+ system premiowy)

możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

stosowne narzędzia pracy.

Nabór trwa do 14/10/2024. Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: ciarko@ciarko.pl. Prosimy o wiadomości z dopiskiem nabór na stanowisko ,,Specjalista ds. handlu". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl