Przedstawiciel handlowy

Data dodania: 2024-10-02 09:17:36
#ID: 54394

Firma SBS - dostawca systemów ociepleń poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy

Twój Zakres Obowiązków:

  • Regularna obsługa aktualnych klientów firmy i aktywne pozyskiwanie nowych

  • Systematyczna praca w terenie i realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych

  • Dbanie o korzystny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży materiałów budowlanych)

  • Zaangażowanie

  • Swobodne nawiązywanie kontaktów interpersonalnych i wysoka kultura osobista

  • Terminowość, systematyka w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • Minimum średnie wykształcenie, prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.

  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny pakiet prowizyjny powiązany z realizowanymi zadaniami

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon, laptop)

CV wysyłaj na:  sbs@sbskrosno.pl

Cena: 10000zł

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl