Operator programista frezarek CNC

Data dodania: 2024-07-07 16:17:53
#ID: 52669

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy operatora/programisty frezarek CNC.

Twój zakres obowiązków:

·         obsługa i programowanie frezarek sterowanych numerycznie

·         dobór narzędzi i parametrów skrawania

·         kontrola jakości wykonywanych prac

·         konserwacja bieżąca obrabiarek

·         aktywny udział w procesach optymalizacyjnych

Nasze wymagania:

·         minimum 2 letnie doświadczenie na obrabiarkach CNC – sterowanie HAAS będzie dodatkowym atutem

·         umiejętność programowania w środowisku CAM lub chęć nauki

·         umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnych

·         znajomość i umiejętność doboru narzędzi skrawających

·         umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i warsztatowymi

·         dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

·         praca w systemie 2 zmianowym

To oferujemy:

·         stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę

·         pracę na nowych maszynach i regularnie powiększający się park maszynowy

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji - kursy/szkolenia

·         dobrą atmosferę pracy

·         ciekawe, małoseryjne zlecenia

·         możliwość swobodnego doboru technologii obróbki oraz narzędzi

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: biuro@glad.solutions . Prosimy o wiadomości z dopiskiem nabór na stanowisko Operator/Programista CNC. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora GLAD SOLUTIONS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Nałkowskiej 24, 38-500 Sanok, NIP: 6871974369 w celu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, mam prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz cofnięcia zgody. Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz wniesienia sprzeciwu. Podanie przez mnie danych osobowych jest dobrowolne.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl