Pracownik produkcyjny w branży materiałów budowlanych

Data dodania: 2024-09-26 06:15:00
#ID: 54272

 - Miejsce pracy - Jasło
 - System pracy -dwuzmianowy

Opis stanowiska:
- Praca na unikalnych maszynach produkcyjnych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
- Wykonywanie czynności związanych z produkcją Płyt Gecon
- Wykorzystywanie maszyn zgodnie z wymaganą technologią
- Odpowiednie wykorzystanie powierzonych materiałów zgodnie z ich przeznaczeniem
- Kontrola jakości wytworzonego produktu
- Kontrola stanu technicznego z uwzględnieniem bieżących konserwacji maszyn
- Dbanie o czystość na stanowiskach pracy w trakcie jak i po zakończeniu czynności produkcyjnych

Wymagania:
- Wykształcenie minimum zawodowe
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Dokładność i dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność obsługi wózka widłowego ( posiadane uprawnienia ) lub chęć do uczestnictwa w szkoleniu w zakresie obsługi wózka widłowego oraz jego serwisowania
- Praca również skierowana dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:
- Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
- Umowę o pracę
- Wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowania adekwatny do jakości pracy
- Dodatkowe benefity takie jak: dofinansowania do wczasów, bony świąteczne, karta multisport
- Możliwość rozwoju osobistego i zadowolenie z pracy w firmie o ugruntowanej pozycji biznesowej

CV i aplikację prosimy przesyłać na adres Creativegreenspzoo@gmail.com w terminie do 15 października 2024r wraz z załączoną jak poniżej klauzulą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z tvpolska.pl